Видео

Підсумки року ФТУ. Нагородження.
все видео

Склад збірної Польщі на матч Кубку Девіса

Збірна Польщі зробила офіційну заявку на матч Кубку Девіса проти команди України. До складу хазяїв (матч, нагадуємо, пройде у польському місті Щецині з 17 по 19 липня) увійшли: Єжи Яновіч, Каміл Майхжак, Лукаш Кубот і Марчін Матковскі. Ті самі тенісисти, які в березні здобули перемогу над Литвою. Тоді одиночні зустрічі грали Яновіч і Кубот, парну комбінацію склали Матковскі (17-й в парному рейтингу) та Кубот (48-й в парному рейтингу).

Звичайно, зараз важко казати напевно, чи це остаточний склад команди, адже капітан Радослав Шиманік має можливість замінити двох гравців до церемонії жеребкування, яка відбудеться в четвер, 16-го липня. Втім, скоріше за все, на корті ми побачимо саме цих спортсменів, і знову, як і в березні, одиночку гратимуть Єжи та Лукаш, пару – Лукаш і Марчін.

Закликаємо всіх справжніх вболівальників підтримати нашу збірну! Федерація тенісу України забезпечить всіх бажаючих безкоштовними квитками на матч! З цього приводу звертайтеся в ФТУ до Ігоря Богуславського: т. +38 093 146 39 29; mail: [email protected].

Прес-служба ФТУ

07.07.2015
http://ukrtennis.com


Коментарии

comments powered by HyperComments