Видео

Підсумки року ФТУ. Нагородження.
все видео

Майстер-клас на «Антеї»

Сьогодні, 13-го березня, на закритому корті спортивного комплексу «Антей» пройшов майстер-клас зірок світового тенісу для людей з особливими потребами. Уроки гри давали: Марія Коритцева, Марта Костюк, Дар’я Снігур, Талина Костюк та Володимир Жалко-Титаренко. Подія була організована українським відділення Всесвітньої Спеціальної Олімпіади за підтримки Федерації тенісу України. Особливу подяку учасники виказали директору СК «Антей» Арсену Калантарю. На заході були присутні почесний президент ФТУ Герман Беньямінов та виконавчий директор ФТУ Євген Зукін.

Спеціальна Олімпіада — це міжнародна благодійна організація, що проводить впродовж року тренування та змагання з 29 олімпійських видів спорту для дітей та дорослих з особливими потребами по всьому світі. Спеціальна Олімпіада була заснована 1968 року сестрою президента США Дж. Ф. Кеннеді пані Юніс Кеннеді Шрайвер і опікується понад 4 мільйонами спортсменів у 170 країнах світу. 

Спеціальна Олімпіада України — всеукраїнська громадська неприбуткова організація людей з особливими потребами, акредитована Special Olympics Int., найчисельнішою міжнародною спортивною організацією інвалідів у світі, визнаною неурядовим членом ООН. Рух Спеціальної Олімпіади в Україні започатковано в 1991 році, і зараз це впливова організація, яка об’єднує 19 000 спортсменів з особливими потребами в 16 регіонах країни. 

Мета Спеціальної Олімпіади — організація та проведення впродовж року тренувань та змагань з олімпійських видів спорту для дітей та дорослих з особливими потребами, надаючи їм постійну можливість вдосконалювати свою фізичну форму, проявляти мужність, отримувати відчуття радості та розділяти свої досягнення зі своїми сім’ями та іншими членами суспільства. 

Спеціальна Олімпіада працює для людей з особливими потребами незалежно від рівня їх інтелектуальних та фізичних можливостей, для створення стимулів особистого зросту кожної особи, можливості розвивати свої здібності, покращувати стан здоров’я та долати перешкоди, з якими стикаються люди з особливими потребами у повсякденному житті.

13.03.2016
http://ukrtennis.com


Коментарии

comments powered by HyperComments